אודותי


אודותי

 

  • Edit

היי, שמי טל. תשוקה לעיצוב ול-wellbeing, תמיד היו חלק גדול מהחיים שלי והם קיבלו, ועודם מקבלים ביטוי בצורות שונות. 

בעברי, למדתי אומנות, עשיתי תואר בפסיכולוגיה. מאוחר יותר הפכתי למאפיינת חווית משתמש (user experience designer), בשילוב עם תואר שני בהנדסת תעשיה וניהול. אבל משהו תמיד היה חסר לי בעולם ההי-טק, והחיפוש שלי אחר האמת, אחר החזרה ״הביתה״ ואחר האפשרות לעשות דברים אחרת, לקח אותי עד למזרח הרחוק. להודו, ככה, באמצע גיל 31. 

תמיד אהבתי לטייל למקומות חדשים מסביב לגלובוס, אבל הטיול שלי להודו לא היה דומה לאף טיול אחר שהיה קודם. בלי להגזים, הוא שינה את חיי. אני יכולה לכתוב על זה ספר, אבל אם לסכם בכמה מילים – אחרי שנים של עבודת ״נפש״ ממסורות מערביות שונות כמו פסיכולוגיה מערבית, טטא הילינג, ביופידבק ועוד, מתוך סקרנות וגם בנסיון לעבוד על תחומים בחיי שהסבו לי סבל – גיליתי במסעי להודו את תרגול המיינדפולנס, ואת תרגול המדיטציה באופן כללי.

בעיקר גיליתי את הפוטנציאל העצום שהיה לתרגול הרוחני הזה בריפוי שביקשתי עבור עצמי. אבל זה לא הספיק לי, הבנתי שסוף סוף קיבלתי את הכלים שחיפשתי, ויש לי כעת שליחות – להעביר אותם הלאה לאחרים. בהמשך דרכי עשיתי תוכניות להכשרת מורים למיינדפולנס לילדים ולבוגרים.  

אבל המסע שלי להודו נתן לי עוד מתנה. שבזמנו, כלל לא הרגישה כמו מתנה. בהודו התחילו לי בעיות בבטן. כאלו שהצריכו ממני שינוי תזונתי משמעותי. גלוטן, סוכר (על כל סוגיו), מזונות מעובדים, חומרים משמרים ולקטוז, כולם ירדו מהתפריט שלי ביום בהיר אחד ונאלצתי להיות מאוד רגישה למה נכנס אליי לגוף. בהיותי צמחונית, זה היה נראה כאילו המצב החדש לא השאיר לי הרבה אפשרויות, לפחות כך חשבתי אז, וקיוויתי שהוא יהיה זמני מאוד.

 

עם הזמן, במקום להרגיש מוגבלת, מצאתי את היצירתיות ואת האהבה שלי לעיצוב בתוך ״מגבלות״ האוכל הבריא, שכבר לא הרגישו כמו מגבלות. התחלתי לחקור וללמוד, לקרוא מחקרים מדעיים. במקביל, התחלתי לשחק עם החומרים שהיו בידיי, והתשוקה שלי ליצירה וליצירתיות דרך מזון בריא הלכה וגדלה. 

גיליתי, ואני ממשיכה לגלות כל יום, שעיצוב, אסתטיקה, wellbeing, ועבודת התפתחות עצמית, הם השילוב המיוחד שניתן לי על מנת שאוכל לחלוק אותו עם אחרים ועם העולם.

כיום, אני מציעה סדנאות בישול בריא אחת על אחת

סדנאות קבוצתיות ומנטורינג אישי, אחת על אחת בתחום המיינדפולנס

 

ואני ממשיכה לטייל ולצלם מתי שרק מתאפשר לי (:

אם תרצו לשתף פעולה יחד – כתבו לי במייל [email protected]

או חפשו אותי באינסטגרם healthy.tasty.veggie